MĚNÍME MOJSKOU

Město připravuje revitalizaci sídliště Mojská a v nejbližších týdnech a měsících bude projekt prezentovat obyvatelům sídliště. Od června do srpna budou mít lidé také možnost se k chystaným změnám vyjádřit. Základem projektu je studie zpracovaná před třemi lety, která zahrnuje kompletní přeměnu a úpravy veřejných prostor na sídlišti, aby vyhovovaly aktuálním potřebám obyvatel a lidé je mohli funkčně využívat. Počítá se s úpravami komunikací a chodníků, hřišť, zeleně, odstraněním nefunkčních ploch a bariér i zlepšením možností parkování nebo úprav ploch pro komunální odpad. S aktualizací studie město chystá i žádost o evropskou dotaci na revitalizaci sídliště. Protože se změny týkají zejména obyvatel sídliště, v období červen – srpen 2022 budou s nimi podrobně seznámeni a dostanou možnost se k nim vyjádřit, nebo i navrhnout, jak projekt dále vylepšit.

Jak se zapojit

Těch možností máte hned několik, tak je využijte.
Ať město v budoucnu stojí za to!

1. Zastavte se  u kostky

Od druhé poloviny června do konce července se s námi můžete potkat u „kostky“ u obchodního domu Coop (vedle kruhového objezdu) Podívat se co se chystá a o všem si s námi popovídat. 

2. VyPLŇTE s námi  DOTAZNÍK

Ve stejném období se na sídlišti a v okolí budeme pohybovat a ptát se vás na několik otázek. Vaše odpovědi tak mohou ovlivnit jaké sídliště bude.

3. potkejme  se

Potkejte se na sídlišti s vedením města i s námi. Všechno probereme a podíváme se spolu na průběžné výsledky. Sledujte sekci novinky.

Jak to bude vypadat?

Žádný strach zanedlouho se budete moci podívat. Přehlednou mapku a další informace právě připravujeme. 

Kontakt

info@menimehlavni.cz

10 + 13 =